Home
 

rozkład jazdy autobusu szkolnego

Odwóz – Szkoła Podstawowa w Charnowie

Miejscowość I odwóz II odwóz
Charnowo 13.40 15.30
Charnowo Stacja 13.45 15.35
Gałęzinowo 13.50 15.40
Wielichowo 13.55 15.45
Gajki 14.00 15.50
Pęplino 14.05 15.55
Duninówko 14.07 15.57
Ustka ———- 16.10
Przywóz – Szkoła Podstawowa w Charnowie
Duninówko 8.25
Pęplino 8.30
Gajki 8.35
Wielichowo 8.40
Gałęzinowo 8.45
Charnowo Stacja 8.50
Charnowo 8.55
     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress